Voskování podlahy vám zajistí její ochranu

Published 2 roky ago -


Jsme Mytí podlah Brno, která nabízí zákazníkům služby v různých oblastech. Pokud bychom to shrnuli, jedná se o výškové práce (tam patří například čištění fasád či oken a markýz), dále pak mytí oken a výloh, odstraňování plísní, boj s graffiti, a strojové čištění podlah i koberců s následnou prevencí. Poslednímu zmíněnému se budeme blíže věnovat. Komplexní služby v oblasti péče o podlahy nabízíme jak soukromníkům, domácnostem. Tak i firmám a to včetně velkých prostor, jelikož jsme na to technikou i personálem připraveni. Pro ilustraci můžeme zmínit příklad jednoho našeho klienta, což byla bourárna masa, která se na nás obrátila ohledně péče o podlahu, jelikož ji velmi zatěžují.

Zvláště…

Zvláště provozovny, které pracují podle přísných hygienických vyhlášek podlahu zatěžují mnohonásobně více. Takže jsme se s tímto zákazníkem dohodli na nejprve důkladném strojovém vyčištění a ve druhém kroku na prevenci v podobě aplikace vosku. Pro představu obě služby popíšeme, abyste si mohli udělat obrázek, jak to funguje. Nejprve začneme představením čisticího procesu. Práce našeho personálu vypadá následovně – podlahu nejdříve kvalitně vydrhnou pomocí velmi účinné čisticí chemie. Na zvolené přípravky klademe velký důraz, musí splňovat náročné požadavky, avšak se zachováním šetrnosti. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočí čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechají doschnout. Kotoučový stroj dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy včetně dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

Tento….

Tento jednokotoučový stroj váží půl metráku, takže v sobě skrývá opravdu sílu. Což potvrzuje také přítlak na kotouč s průměrem necelého půl metru, přesto je jeho působení velmi šetrné. Následně přichází na řadu voskování, odborně fluatace, podlah. To je vhodné pouze na podlahy typu PVC, linolea, marmolea a vinylové podlahy. Vosk je látka, která je průmyslový polymer. Ten úplně zatáhne podlahu a chrání její povrch před poškrábáním, všemožným znečištěním a tak dále. Vrstvou vosku je chráněna struktura včetně hlubších vrstev podlahy. Veškerá špína, nečistoty a podobně jsou po aplikaci vosku pouze na jeho povrchu. Tudíž je lze snadno odstranit. Určitě takto nedojde k poškození těchto PVC podlah. Vosk jako povlak nedovoluje průnik vodní páry, ale to u lina, pvc, marmolea, vinylových podlah není potřebné. V případě „strávení“, tedy myšleno také poškrábání a ochození a podobně, se vosk strhne, odmyje a nanese nová vrstva, která bude zase hezky sloužit. V závislosti na zátěži tato vrstva vydrží v perfektním stavu jeden až tři roky. Velkou výhodou je také vzhled, jelikož vosky jsou lesklé.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *