Tady se opravdu nevyplatí šetřit

Published 6 měsíci ago -


Když budete někdy řešit problém s graffiti, tak lepší firmu nenajdete. Já to vím stoprocentně, protože když jsem měl na hospodě graffiti od nějakých vandalů, procházel jsem hodiny a hodiny na internetu různé firmy. Nikdo nenabízel tak dobré služby, a hlavně tak kvalitní. Najdete sice levnější firmy, ale ty vám neudělají tak dokonalou službu, jelikož většinou graffiti jen zamalují barvou a nesnaží se ani o odstranění. To ale rozhodně nepomůže. Když jsem do firmy volal, tak jsem byl spojený s moc milou paní, která mi vše vysvětlil a se kterou jsem si dohodnul rovnou i termín návštěvy. Za asi dva dny jsem už před hospodou měl pracovníky, kteří se hned dali do práce.

Bylo…

Bylo mi na nich sympatické, že nelelkovali a opravdu pracovali jako diví. Taky šlo hned od prvního pohledu vidět, že to nedělají poprvé a že mají pořádnou praxi. Stěny hospody samozřejmě neměly žádný antigraffiti nátěr, tak se úspěšnost odstranění pohybuje okolo 60 až 90 procent. Kdo by ale čekal někdy něco takového jako graffiti na hospodě, že? Po odstranění zůstává na některých místech stín. Ten ale odstranit nejde, ani když se pracovníci snaží sebevíc. Barva ze spreje je prostě moc zažraná. Proto upozorňují na to, že u fasád a strukturovaných omítek se může z fasády při odstranění graffiti také odstranit barva fasády. Tým pracuje tak, že graffiti zeslabí, aby zbyl jen nepatrný stín a pak stěnu  natřou fasádní barvou.

Antigraffiti…

Antigraffiti ochrana je skvělá v tom, že zajistí následné odstranění graffiti se 100 % výsledkem. Nechali jsme si ji proto aplikovat na celou stěnu. Měli jsme totiž strach, že se zase objeví nějaká skupina sprejařů a vše nám zase zničí. Nyní mám jistotu, že kdyby se tak náhodou stalo, tak půjde vše hezky dolů za pár minut. A přesně to jsem potřeboval. Nechci trnout hrůzou, že se zase budu potýkat s takovým problémem. O firmě jsem si ale ještě přečetl, že se zabývají i čištěním fasád od plísně, čištěním koberců i podlah nebo mytím oken. Vypadá to, že není žádná špína, se kterou by si Plísně na fasádě Ostrava neporadili. Všechno zvládnou levou zadní a já ji vřele doporučuji každému. Kdybych měl někdy potřebu si třeba nechat vyčistit podlahy v hospodě, tak rozhodně vím, na koho se obrátit.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *