První se to projeví na vašich tržbách

Published 6 měsíci ago -


Největší katastrofa, která postihla naši posilovnu, nebylo to, že by nám tam přestali chodit klienti, ale graffiti. Někdo nám počmáral všechny stěny posilovny. Nemáme ani ponětí, kdo to mohl udělat. Respektive asi nějaký gang nebo vandalové, kteří se nudí a nemají do čeho píchnout. Ničit fasády je prostě sprostota. Jelikož se jednalo vážně o ohavné nápisy a vulgarity také, museli jsme se toho hnedka zbavit. Pak by totiž asi hrozilo, že by k nám lidé přestali chodit, protože nechcete chodit někam, kde na vás bude čučet hned při příchodu škaredý nápis, že ano. Hledali jsme na internetu, kdo by nám tak mohl pomoci. Našli jsme několik firem, pročetli si jejich stránky a nabídky a zjistili, že nejlepší volbou bude Čištění fasády Praha.

Tato…

Tato firma nabízí čištění fasád od graffiti, ale také čištění od plísně, mytí oken ve výškách, čištění koberců i podlah. Byly na ni samé pozitivní recenze od bývalých klientů, kteří vyzdvihovali spolehlivost a kvalitu firmy. Do firmy jsme proto hned zavolali a dohodli si termín návštěvy. A musíme uznat, že recenze opravdu nelhaly. Firma dojela přesně na čas, pracovali pilně, důkladně a výsledek byl naprosto dokonalý- stěna čistá bez jediné graffiti. Firma nám vysvětlila, že pokud nemá fasáda antigraffiti nátěr, pak je složitější se s graffiti vypořádat. Úspěšnost odstranění pohybuje okolo 60 až 90 procent. I když se firma snaží jak může, tak se na některých místech zůstává tenký stín od graffiti, který prostě nejde odstranit. Fasády a strukturovaných omítek bohužel při odstranění graffiti z neošetřených povrchů nevydrží a může se odstranit i barva fasády.

Ale…

Ale i na to jsou pracovníci dokonale připraveni. Postupují tak, že graffiti pracovníci zeslabí co nejvíce a přetřou danou fasádní barvou. Zamalovat graffiti ihned a neodstraňovat ho, nepřináší nikdy dobrý výsledek, což některé firmy méně kvalitní a profesionální nabízely. Graffiti většinou prostupuje a jsou vidět jeho původní kontury. To je samozřejmě nežádoucí, a tak si dají pracovníci na práce opravdu záležet, aby byl výsledek dokonalý. U pracovníků jde hezky vidět, že nechtěj mít práci odvedenou rychle a vzít jen peníze, ale že jim jde o to, aby pečlivě vykonali svou práci a aby byl spokojený hlavně zákazník, což se stalo. S firmou jsme se dohodli, že nám natřeli nátěre AGO všechny stěny jako prevenci před dalším možným útokem. Díky nátěru pak půjde odstranění graffiti se stoprocentním účinkem a mnohem snáze. Je prostě jednička na trhu.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *