Rychle a bez komplikací

Published 6 měsíci ago -


Když se na fasádě nemocnice začala dělat plíseň, tak jsme to jako vedení rozhodně nepodceňovali. Čisté a neškodné prostředí je pro naše pacienty základem, který jim musíme a chceme zaručit. Takže jsme hnedka hledali nejlepší řešení, které by plísně odstranilo hned a zabránilo tomu, aby se dále rozrůstaly anebo aby se zase objevily. Na internetu jsme našli několik firme, které se čištěním fasád zabývají. Vybrali jsme tu, která měla nejvíce pozitivních recenzí a která vypadala, že bude opravdu nejlepší volbou. Našli jsme Mytí prosklených fasád Brno, která dokonce pracuje i v zahraničí v Německu, Rakousku nebo na Slovensku. Do firmy jsme zavolali a za asi tři dny už u nás bylo auto s pracovníky. Měli veškeré vybavení s sebou a od nás nic nepotřebovali.

Pracovali…

Pracovali rychle a pečlivě. A také byli opatrní, nikoho nerušili. Ani pacienty, ani lékaře. Podívali se na fasádu a začali pracovat. Mají jasný postup, který mají ověřený již několik let a který jim i jejich zákazníkům vyhovuje nejvíce. Jako první udělají to, že vyčistí fasádu mechanicky a chemicky tlakovou vodou s čistící chemií, která fasádu nezničí, ale naopak ji ponechá v dobrém stavu. Potom se na fasádu aplikuje protiplísňový nátěr LSG, který je. Jednička v boji s plísněmi. Když nátěr zaschne, tak se na ošetřené fasádě vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Nátěr je výtečný i v tom, že ho lze aplikovat nejen na fasády, ale i dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart nebo třeba betony. Pro člověka a zvířata je neškodný.

Všechny…

Všechny povrchy, které jsou nátěrem LSG natřené, jsou potom naprosto odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a co více, jsou dokonce i omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. Nátěr by měl vydržet na fasádě 4 až 6 let, v omezené míře poté dokonce 10 let. jde vidět, že je nátěr vážně revoluční.  Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Stačí malá kontakt buněčné stěny s ošetřenou fasádou. Čímž dojde k lokální změně v koncentraci důležitých iontů. Nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení, což značí, že opravdu nemá plíseň na fasádě šanci. Když tým skončil, tak fasáda nemocnice byla dokonale čistá. Byli jsme skutečně moc spokojení a firmu musíme jen pochválit a poděkovat jim.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *