Stačí jedna návštěva

Published 6 měsíci ago -


Na našich kancelářích ve městě se objevila na fasádě plíseň. Byla nejdříve celkem malá a nenápadná, ale potom už byla vidět i z trochu větší dálky. Takže se to začalo řešit. Firma si objednala úklidovou firmu. Našli si ji na internetu podle recenzí, protože měla nejlepší recenze od soukromníků i velkých firem. Tým dojel přesně na čas, jak nám bylo řečeno. Ani jsme si nevšimnuli, že se venku něco děje. Firma byla jako myška a nechala nás v klidu pracovat. Tým pracoval pilně a bylo znát, že se vyznají. Dokonce nám říkali, co dělají a proč i jak nátěr LSG proti plísním funguje. Nejdříve na plísně nastříkali desinfekční prostředek a pak natřeli nátěrem LSG. Patří k nejúčinnější zbrani v boji s plísní. Nátěr zaschne a pak se na fasádě  vytvoří omyvatelná ochrana, která je k tomu všemu ještě difúzně otevřená.

Nátěr…

Nátěr si můžete nechat dát i na stěnu, která je ze dřeva, i na dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Každý povrch, který je chráněný tímto nátěrem, je velice odolný vůči dalšímu výskytu plísní, bakterií, hub, i kvasinek. Nic takového nemá vůbec žádnou šanci na fasádě přežít. Nátěr je skvělý také v tom, že je odolný vůči UV záření. To je super hlavně v tom, že zrovna tam, kde byla plíseň, svítí hodně přes léto sluníčko. Nemusíme se tedy bát, že se nátěru něco stane a plísně zaútočí na květinářství zase. Nátěr vydrží dle klimatických podmínek 4 až 6 let, v omezené míře pak 10 let. Firma nám dala i záruku dva roky.

Antimikrobiální…

Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Při kontaktu buněčné stěny s ošetřeným povrchem dojde k lokální změně v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí následně její roztržení. To ale není vše, co firma nabízí. Čištění zateplené fasády Praha se zabývá také čistěním fasád od graffiti, vyčistí dokonale koberce, podlahy nebo umyje okna. není nic, s čím by si neporadila. Proto můžeme firmu jen a jen doporučit. Hodně kolegů z firmy si od nich vzali kontakty a přemýšlí, že si je pozvou na čištění koberců před Vánoci. Firma zanechala vážně velký a dobrý dojem, protože fasáda je jako nová.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *