Stali se věrnými zákazníky

Published 2 roky ago -


Spousta lidí se mylně domnívá, že když si lidé pořídí podlahy, není s nimi ve srovnání s koberci žádná práce. To je svým způsobem pravda, jenže pak má spousta lidí tendenci podlahy velmi zanedbávat. Je potřeba dodržovat určité zásady. A jednou z nich je nečistit je levnými přípravky nebo metodami, pokud si je nechcete zničit. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání, takže není vhodné je čistit obyčejnými kartáči. Je na to potřeba skutečně odborné a kvalitní technologie a zkušenosti pracovníků, abyste dosáhli opravdu krásně čisté podlahy a nijak ji nepoškodili. Je to mnohem výhodnější než pořizování nových podlah, a to jak finančně, tak časově. Jedním z našich zákazníků byli zaměstnanci pobočky prodejny jednoho řetězce s domácími elektrospotřebiči. Jejich podlaha už nebyla v nejlepším stavu, tak se rozhodli obrátit na nás.

Podlaha…

Podlaha zkrátka vyžaduje u hloubkové kvalitní vyčištění a nejen pouhé vytírání. V naší firmě k hloubkovému čištění podlah používáme zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. A to samé platí i o způsobu čištění, je potřeba na to speciálních kartáčů, které v obchodě opravdu neseženete. Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením flotace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy.

Proto…

Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. Čištění Brno, průmyslové podlahy zajistí dlouhodobější krásný vzhled vašich podlah, ale napomáhá i vašemu bezpečí. A všechny tyto aspekty zaměstnanci parfumérie velice ocenili.  Podlahu se nám povedlo vyčistit bez problému a nanesli jsme i vosk, dík kterému jejich podlaha vydrží čistá dlouho. A to je jeden z faktorů, který naši klienti oceňují nejvíce, a sice že následná údržba podlah je opravdu jednoduchá a stále vypadá skvěle.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *