Zajistí stále perfektní stav

Published 2 měsíci ago -


 

V úklidové firmě nabízíme celou řadu  služeb. Dnes bychom se chtěli zaměřit na naše strojové čištění podlah. Naše  firma realizuje strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Nejdříve podlahu kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm. Stroj využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

U nás

 U nás budete mít jistotu, že naši pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové.  V práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii.

V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky  nečistot a povlaků. Pro jiné čištění je nevhodná a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah.

Jednou

Jednou z našich posledních zakázek bylo čištění podlahy v domácnosti, kdy podlaha v koupelně a obývacím pokoji byla špinavá od batikování triček, kterou v bytě parta lidí připravovala na dětský tábor. A s vyčištěním podlahy si nedokázali sami poradit. Ale pro náš kotoučový stroj to však nebyl vůbec žádný problém. Na zaměstnancích drogerie bylo vidět, že jsou s námi opravdu spokojeni.

Brno my podlah nabízíme kromě čištění podlah i řadu jiných služeb jako je odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy nebo strojové hloubkové čištění, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem, po stavební úklid nebo na výškové práce.  A SERVIS LIPKA, s. r. o.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *