Nejspolehlivější metodou pro čištění

Published 2 roky ago -


Pracuji v baletní škole a s ostatními učiteli jsme se shodli na tom, že naše podlahy už nevypadají úplně nejlépe. A že by s tím bylo třeba něco udělat. Tak jsme poprosili úklidový personál, aby se na to více zaměřil. Ale i když se snažil to dát pořádně do pořádku, tak to stále nebylo úplně podle našich představ. Tak jsme se rozhodli, že si na to najmeme úklidovou firmu. Ale neměli jsme se žádnou zkušenosti, takže bylo potřeba se poradit na internetu. Naštěstí a i naneštěstí tam dneska najdete úplně všechno. A netrvalo to dlouho a našli jsme webové stránky Brno voskování, linolea. Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze, tak jsme měli jistotu, že to bude za ty peníze stát.

Kontaktovali…

Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění. A domluva s nimi byla perfektní, slečna na centrále byla skutečně moc milá a ještě ten den nám poslali návrh zakázky. A věřte mi, že na takové rychlé a spolehlivé jednání se opravdu snadno zvyká. Takže po této zkušenosti musím říct, že firma má velmi spolehlivé a schopné zaměstnance. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což se v baletní škole určitě hodí. Takže protiskluzový efekt je skutečně skvělá věc. Dozvěděla jsem se, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu.

Tímto…

Tímto bych chtěla všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a já i kolegové si je nemůžeme vynachválit a moc jim za jejich práci děkujeme. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Je na ně opravdu spolehnutí a já je tak mohu všem opravdu jen doporučit, protože využitím jejich služeb určitě nešlápnete vedle. Mě jejich služby zaujali natolik, že jsem je začala využívat i pro svou vlastní domácnost. A realizují je nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma opravdu široké pole působnosti. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *