Nedáme na něj dopustit

Published 2 roky ago -


Mám na starosti provoz našeho univerzitního kina a před nějakou dobou se začaly množit stížnosti na stav podlah. Tak jsem na to upozornit uklízečku, ale ta mi řekla, že už pro to více udělat nemůže. Na jednu stranu je pravda, že podlahy vytírala opravdu každý den. Takže bylo potřeba přistoupit na jiné řešení. Řekl jsem si, že ji nechám vyčistit od nějaké úklidové firmy. Ony přece jenom disponují lepšími technickými prostředky čisticími přípravky, které nejsou v běžných obchodech dostupné. Ale s žádnou jsem neměl zkušenosti, tak jsem se začal vyptávat známých. Ale nikdo nikoho neznal, tak jsem byl odkázaný na internet. A tak jsem našel Umývaní dlažby Praha, se kterou má prý jen ty nejlepší zkušenosti. A my jsme s jejich prací byli taky nadmíru spokojení.

Jejich…

Jejich úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používají kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Pak vše stačilo pak vše setřít jen vodou a moje podlaha byla zase čistá. Dále nám doporučili, abychom si podlahu nechali zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti.

Vosk…

Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod. Na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Tímto bych chtěl všem služby této společnosti doporučit, protože jsme byli s nimi spokojeni ve všech směrech, které mě napadají. Zaměstnanci byli moc milí a ochotní, což se také tak často nevidí. Jedná se skutečně o kvalitní podnik s proškolenými a milými zaměstnanci, kam se budeme určitě rády vracet. Zaměstnanci jsou navíc velice milí a ochotní, je s nimi skvělá domluva, nebyli s nimi žádné problémy a s takovými lidmi je vždy radost spolupracovat. Takže pokud hledáte někoho dobrého na čištění podlah, tak tady jste opravdu na té správné adrese.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *