Je to jediný rychlý a účinný způsob

Published 4 roky ago -


Hračkářství ve městě je jediné, kde mohou rodiče dětem koupit hračky. Jiné hračkářství tu ani není. Proto jsme nikdy neměli nouzi o zákazníky. Jenže se nám přihodila jedna nepříjemná věc, u které hrozilo, že o zákazníky přijdeme. Na fasádě hračkářství se nám začala dělat plíseň. Špinavá fasáda, čištění Hradec Králové

Tomu jsme museli hned zabránit. Věděli jsme, že si sami neporadíme. Každý víme, jak je plíseň nebezpečná a zákeřná. Proto jsme na pomoc zavolali Špinavá fasáda, čištění Hradec Králové, což je úklidová firma, která se zabývá už několik let čištěním fasád od plísně, ale také do dalších nečistot i graffiti. To ale není vše, co firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí. Také čistí koberce, podlahy a okna. Dalo by se říci, že není žádná špína, se kterou by si firma neporadila.

mechanické čištění fasády protiplísňová ochrana fasády stop šíření plísní

Když jsme do firmy volali…Špinavá fasáda, čištění Hradec Králové

Když jsme do firmy volali, paní operátorka nám nabídla hned několik termínů. Mohli jsme si vybrat den i hodinu, jaká nám nejvíce vyhovuje. To bylo skvělé, že jsme nebyli tak vázání a měli jsme volnější ruku. Když tým dojel, tak si prohlédli stěnu a začali hned pracovat. Bylo jasně vidět, že se vyznají a nedělají tuto práci poprvé. Pro odstranění plísně požívají speciální nátěr LSG, který patří v boji s plísněmi k nejúčinnějšímu přípravku. Nátěr je velice účinný a odolný. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Nátěr lze aplikovat nejen na fasády domu, ale také na dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály.

jak se zbavit plísní doma jak se zbavit plísní v kanceláři jak se zbavit plísní na balkoně

Aplikace nátěru je snadná…

Aplikace nátěru je také snadná. Nejprve jde na řadu mechanické a chemické čištění fasády tlakovou vodou s čistící chemií, která udrží fasádu v dobrém stavu. Fasáda je dokonce i jednotně barevná a není potřeba obnovovat fasádní výmalbu. Pak je na řadě chemický nástřik, a nakonec se aplikuje protiplísňový nátěr LSG. Nátěr vydrží na fasádě dokonce 4 až 6 let, v omezené míře pak 10 let. Nikdo by nepoznal, že se na hračkářství nacházela někdy nějaká plíseň, protože si firma A SERVIS poradila s tímto problémem raz dva.

Dokonce přemýšlíme, že si firmu najmeme i na vyčištění podlah v hračkářství, protože ty už toho hodně zažily. A jestli je služba i u čištění podlah tak dokonalá, tak budeme maximálně spokojeni. Myslíme si, že firmu můžeme doporučit i ostatním lidem, kteří potřebují pomoc s plísní. Myslíme si, že málokterá firma bude tak profesionální a spolehlivá jako tato.

izolace a plísně ošetření fasády proti plísním cena odstranění plísní

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *