Naše problémy s udržováním jsou minulostí

Published 4 roky ago -


Zdravím, rozhodla jsem se, že napíšu recenzi na jednu úklidovou firmu, se kterou jsme nedávno začali spolupracovat. Jedná se o úklidovou firmu. Pracuji v bižuterii a nedávno jsme předělávali celý náš obchod a naše zašlá a špinavá podlaha se opravdu moc nehodila k novému interiéru.

Tak jsme se rozhodli, že si ji necháme vyčistit. Jenže jsme neměli se žádnou firmou zkušenosti. Takže jsme začali hledat na internetu úklidovou firmu, která by se o to postarala. A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na Voskování Praha, linolea, protože měla opravdu ty nejlepší recenze. Samá kladná, lidi je opravdu vychvalovali.

Tak jsme si řekli, že dál hledat nebudeme. Bez delšího rozmýšlení jsme je kontaktovali a domluvili se na termínu. Pracovníci firmy dojeli v danou hodinu a pustili se do práce. Musím uznat, že odvedli skutečně vynikající práci. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie.

Jakmile…

Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout.

Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem. Který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

Bylo…

Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Díky tomu bude neustále do hloubky vyčištěná a zakonzervovaná voskem. A díky tomu vosku opravdu prakticky vůbec neklouže, což je perfektní, protože k nám chodí většinou nakupovat dámy, a ty mnohdy nosí podpatky. Příště se jim ozveme znovu. Protože jsme s jejich službou byli velice spokojeni a nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného.

Protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku. Navíc zaměstnanci byli velmi milí, zdařilí a profesionální, což se mi už dlouho nestalo, že bych narazila na firmu, která má jak příjemné pracovníky, tak odvádí i kvalitní práci, a to za podle mě slušné peníze, které se určitě vyplatí investovat. K jejich službám dále patří i čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *