Skutečně odvede kvalitní práci

Published 4 roky ago -


V tělocvičně naší školy na tom naše podlaha už byla opravdu špatně. Nejenom, že byla špinavá, ale dokonce klouzala. A to už jsme tak nemohli nechat, protože to bylo nebezpečné a někdo ze žáků by se mohl zranit. Protože ne každý nosí opravdu kvalitní sportovní obuv. Ale naše uklízečky řekly, že ony víc udělat nemohou, než dělají do teď. Takže bylo potřeba se obrátit na nějakou úklidovou firmu. Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne. Tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu. Nechtěl jsem někoho, aniž bych si ověřil, že odvádí dobrou práci, protože když už jsme do toho měli investovat, tak jsme chtěli aby se to vyplatilo. A po přečtení několika fór a narazil na Impregnace Brno, podlahy, která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy.

Takže…

Takže jsem jim zavolal a domluvil se s nimi na všem, co bylo potřeba. Nebylo to sice nejlevnější, ale všichni na internetu psali, že se to opravdu vyplatí, také jsem se tou vyšší cenou nenechal nijak odradit. A byl jsem s nimi opravdu moc spokojený. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, až ve škole prakticky nikdo nebude, a nijak tak nenarušovali naši výuku. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený. Zaměstnanci předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě rád souhlasil. Protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojený. A taky proto, že parkety potom už vůbec neklouzaly, což bylo to, o co nám šlo úplně nejvíce.

Za…

Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. Proto se rozhodně v budoucnu na nikoho jiného obracet nebudeme, protože zde máme vše, co potřebujeme. Takže pokud poptáváte čištění podlah a nebo jakoukoli jinou službu, rozhodně doporučuji obrátit se na tuto firmu. Je to rozhodně jedna z těch nejlepších věcí, které můžete udělat. My začali využívat i jejich čištění oken a jsem s nimi opravdu hodně spokojení. Jejich zaměstnanci jsou navíc moc milí a je s nimi perfektní domluva. Vážně mě nenapadá nic, na co bych si u nich mohl stěžovat. A proto je všem tolik doporučuji.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *