Staré a špinavé, ale na nové nejsou peníze

Published 4 roky ago -


S mým manželem jsme se rozhodli se konečně odstěhovat z podnájmu a pořídit si nějaký malý domeček na okraji města. Náš rozpočet bohužel nebyl nějak veliký, takže jsme si nemohli dovolit si pořídit nějaký super nový luxusní dům. Rozhodli jsme se, že si pořídíme nějaký starší domeček určený k rekonstrukci. Který by byl ale obyvatelný a my v něm mohli rovnou bydlet. Měli jsme velké štěstí a takový domeček jsme našli. Vypadalo to, že by se v něm dalo bydlet, tak jsme ho koupili. Co mě ale trápilo hned od začátku byly podlahy v tomto domě. Byly staré, špinavé a vlastně jsem nevěděla, jestli se nám podaří je vyčistit. No, ať jsme se snažili, jak jsme se snažili, tak to nešlo. Rozhodli jsme se ale nevzdávat se. Protože náš rozpočet byl omezený, napadlo nás, že než abychom pořizovali rovnou novou podlahu do celého domku. Že by možná nebylo špatné vyzkoušet nějakou úklidovou firmu.

Zasedli…

Zasedli jsme tedy k internetu a dali se do hledání. Po nějaké chvíli jsme narazili na nabízené služby úklidové firmy. Kteří nabízeli čištění koberců, oken, podlah a také odstranění plísní, graffiti atd. Říkali jsme si, že vyzkoušíme pro začátek ty podlahy, protože ty nás trápily nejvíc a uvidíme, jak to dopadne. Ale už jsme měli takový malý plán, že do budoucna asi využijeme i jejich dalších služeb. Musím říci, že jsem asi nikdy nezažila příjemnější telefonickou domluvu. Paní z úklidové firmy A SERVIS jsem vysvětlila naši situaci, popsala plochu, kterou bude asi potřeba vyčistit a řekla, že se jedná o starší domek. Že bych tedy byla ráda, kdyby čisticí prostředky byly šestrnější a (teď už) naše podlaha přežila. Paní mě ujistila, že udělají vše, co je v jejich silách, aby nám pomohli zútulnit náš domeček. Protože s manželem oba pracujeme a doma moc nebýváme. Trochu jsme se obávali, zda nebude problém se domluvit na termínu.

Našt

Naštěstí…

Naštěstí to vůbec žádný problém nebyl, vyšli nám vstříc jak s termínem, tak i s hodinou úklidu, takže si ani jeden z nás nemusel brát volno v práci. Pracovníci z Praha čištění podlah k nám dorazili na minutu přesně v termínu, na kterém jsme se domluvili. Když jsem viděla jaké přinesli čisticí stroje a prostředky, bylo mi v ten moment jasné, že jsou to opravdu odborníci a že kdybych to chtěla vše vyčistit sama, asi bych si jen odřela kolena a zničila nevím kolik kartáčů. Bylo skvělé je pozorovat při práci jak stará znečištěná podlaha se pomale měnila na krásnou čistou podlahu. Odvedená práce byla naprosto skvělá, za což jsem velice ráda. Cenově musím říci, že to všechno bylo více než přijatelné, vlastně v porovnání s tím, co by nás stála nová podlaha, to byla až směšná částka. Ve zkratce domluva skvělá, cena super a celkový servis na jedničku. Rozhodně služeb úklidové firmy využiji i do budoucna.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *