Přenechejte raději čištění profesionálům

Published 4 roky ago - 2


S podlahami je sice mnohem méně práce než s koberci, co se týče jejich udržování, ale i tak je třeba jim věnovat určitou péči. Obzvlášť v případě, že se vám na ně něco vylije, co nejde jen tak dolů. Vlastním džus bar, kde se mi stav podlah už úplně nezamlouval. Jednou za čas se vám tam nějaký koktejl nebo džus vylije a to máte hnedka špinavé. Samozřejmě se moji zaměstnanci o vše pečlivě starali, ale v gastronomickém podniku to holt chce něco více než pouhé vytírání a dezinfekci. A takovými prostředky jsme my nedisponovali. Čištění silně znečištěných podlah Praha

Takže jsem se rozhodla, že se obrátím na nějakou úklidovou firmu. Pročetla jsem několik diskuzí a různých webu, až jsme usoudili, že bude nejlepší se obrátit na Čištění silně znečištěných podlah Praha.

přípravky na čištění podlah čím vyčistit podlahujak vyčistit podlahu

Byla sice…

Byla sice o něco dražší než jiné, o kterých jsme se dočetli, ale zase měla ty nejlepší reference. Takže jsme si řekli, že je lepší investovat více peněz a mít jistotu, že to k něčemu bude, než najmout někoho levnějšího a modlit se, aby to dobře dopadlo. A jsem opravdu ráda, že jsme se rozhodli právě pro tuto úklidovou firmu. Dobrý dojem na mě udělali hned po telefonu. Domluvili jsme se na termínu čištění, kalkulaci a všem možném a hned druhý den jsem měla na mailu návrh zakázky. S tokovou rychlostí jsem se ještě nikdy nesetkala a byla jsem opravdu ráda, že jsme nemuseli nijak dlouho čekat. Nabídli nám termín hned za týden, což jsem opravdu ocenila.

čištění dřevěných podlahco dělat s podlahamistaré nečistoty na podlaze

Pracovníci…Čištění silně znečištěných podlah Praha

Pracovníci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. dojeli ve stanovený den na minutu přesně a pustili se do práce. Důkladně vše kartáčovali kotoučovým strojem a podlahu setřeli. A nemusíte se bát, že by to kartáčování vaši podlahu nějak poškodilo, protože ten stroj je velice šetrný, sami jsme to viděli. Podlaha byla krásná a vyčištěná, nikde nebyla nijak poškozená, naopak hezky prokoukla a vypadala prakticky jako nová. Určitě se na ně obrátím i v budoucnu, protože jsme s jejich službou byla velice spokojená a nemám tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich mám do budoucna záruku dobrého výsledku a prvotřídní kvality, na kterou si dost potrpím a oni mi ji nabízí za slušnou cenu. Takže nemám co vytknout.

stará podlaha a jak ji obnovitobnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahy

Zaměstnanci…

Zaměstnanci byli navíc opravdu moc milí a ochotní, takže zde máte jak kvalitu služeb, tak profesionalitu zaměstnanců v jednom. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Tudíž je vidět, že má firma široké pole působnosti. Pro více informací o jejich službách vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat.

comments icon 2 comments
2 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *