Trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch

Published 2 roky ago - 4


Pracuji v obchodě, kde prodáváme hlavně kabelky, taštičky crossbody a tak i větší tašky, které mohou sloužit místo menšího kufru. A protože nejsme zrovna levný obchod, tak jsme se vždy snažili, aby tomu odpovídalo i naše prostředí. Interiér byl v pořádku, ale po čase fasáda už nevypadala dvakrát nejlépe. A kdyby jenom špinavá, na pár místech byla dokonce plíseň. A zůstat to tam samozřejmě nemohlo, protože to na lidi dělalo špatný dojem a mohlo by to odradit i některé zákazníky. Muselo se to vyčistit, ale bylo jasné, že to chce firmu, že pro nás tento úkol rozhodně není. Takže jsem začala hledat na internetu, abych si přečetla, kterou lidi na diskuzích nejvíce doporučovali. Chtěla jsem někoho s dobrými referencemi, abychom měli jistotu, že to nebudou vyhozené peníze. A našla jsem úklidovou firmu. A ti se o to postarali bez problému a musím vám ji všem vřele doporučit. Jejich protiplísňový nátěr je vážně senza.

Antimikrobiální…

Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy.

U…

U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky LSG neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření. Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí. Takže je to prostě ta nejlepší věc, jakou můžete na ochranu fasády použít. A proto je tolik doporučujeme. A skvělé je, že Čištění zateplené fasády Ústí nad Labem dělá i spoustu dalších věcí, jako čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

 

 

 

comments icon 4 comments
4 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *