Tak se už spolehněte na nátěr

Published 4 roky ago -


Pracuji v kavárně a nedávno jsme měli problémy s naší fasádou. Protože nejenom že byla už opravdu špinavá, ale byla na ní dokonce i plíseň. Tak jsem na to upozornila majitele, protože už nám dokonce sami někteří zákazníci řekli, že to je hrůza. A to už byla opravdu hrůza.

A tak majitel řekl, že si to necháme vyčistit od nějaké firmy a ať se o to postarám. A tak jsem musela hledat na internetu, protože jsem doteď nikdy se žádnou firmou nespolupracovala. A tam jsem konečně něco objevila. Narazila jsem na Čištění fasády Hradec Králové, která měla vážně vynikající reference.

A tak jsem se s nimi domluvila. Byli vážně moc milí a ochotní. A nejenom, že se o vše postarali, ale i jsem se od nich dozvěděla, jak plíseň vlastně vzniká. A o tom bych se ráda rozepsala. A sice že dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní.

Takže…

Takže je nejlepší si na to opatřit nějakou prevenci. A tou je právě protiplísňový nátěr LSG. Je to skutečně to nejlepší, co si jako prevenci před plísněmi můžete pořídit. Tento nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout.

Při čemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách.

Je…

Je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Je to nátěr, který je nejlepší ochranou proti plísní. A o té doby je fasáda našeho obchodu v naprostém pořádku.

A proto vám doporučuji, abyste si nátěr LSG opatřili ještě dříve, než vás plíseň postihne. Protože těmto věcem je opravdu lepší předcházet. A skvělé je, že firma nabízí i i celou řadu dalších služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Takže jsme se na ně určitě neobrátili naposledy. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *