Žádná výška pro ně není překážkou

Published 4 roky ago -


Ve firmě nabízí svým zákazníkům celou řadu úklidových služeb jako je například čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění.

Také nabízí pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí zkrátka takových prostorů jakých potřebujete. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch. A ani práce ve výškách pro ně není vůbec žádný problém. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. A nabízí toho i mnoho dalšího. A já bych se rád rozepsal o jejich službě čištění fasád, protože nám velmi pomohli.

Jsem…

Jsem správcem paneláku dvanácti patrového paneláku a už delší dobu nám dělalo starosti, že je taková nějaká špinavá. A pak se tam začala dělat i plíseň. Začali nás na to upozorňovat někteří nájemníci, že se vedle balkónů začala dělat plíseň. A bylo to vysoko, tak se nechtěli ze svého balkonu natahovat a postarat se o to. Navíc to ani nebyla jejich práce. Tak jsme se o to začal zajímat.

A zjistil jsem, že tvorba plísní není něco zase tak ultra mimořádného. Na zateplených fasádách na polystyrénu je na mřížce a lepidle jemně strukturovaná omítka cca 2,5 milimetrů a to je jeden z hlavních problémů. Na severní, či západní straně nikdy nesvítí tolik slunce. Tato vlhkost vytvořená na těchto stranách fasády se tedy nemůže přirozeně vsakovat do hloubky, tak jako i klasické omítky, která má cca 2-3 centimetry a ještě je pod ní materiál  – třeba tvárnice, cihly, siporex, a další, který si umí vlhkost nasát.

A potom…

A potom ji v příznivých podmínkách vydýchat. Teplo, vítr, mráz a atd. A pokud je tato jemně strukturovaná omítka stále vlhká, tak se tím tvoří ideální prostředí pro vznik plísní. Ale každý problém má řešení. A tady je řešením nátěr LSG, který nabízí Čištění zateplené fasády Pardubice. Je založen na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku tato firma garantuje až 2 roky. A právě díky tomuto nátěru máme od plísní pokoj. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *