Vše jsme svěřili do jejich rukou

Published 4 roky ago -


Pokud zvažujete čištění fasády, tak vám doporučuji, abyste se obrátili na nějaké specialisty, protože vyčistit fasádu je něco jako otročina moderní doby. Protože pokud skutečně nevíte jak na to a nemáte na to vhodné prostředky, tak si na sebe opravdu ušijete bič.

Ztratíte čas, sílu, peníze a hlavně nervy. Proto je něco takového přenechat specialistům, kteří vědí, co dělají. A protože na internetu najdete hodně firem a není úplně jednoduché vybrat opravdu ty dobré, tak bych vám některé specialisty chtěla doporučit. Jde o úklidovou firmu. Protože bakterie a plíseň vám na fasádě mohou vzniknout mnohem jednodušeji, než si myslíte.

Zhruba…

Zhruba na všech zateplených fasádách se tak po šesti letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Takže není vůbec dobré něco takového podceňovat. A nám se plíseň udělala na naše obchodě s vlasovými doplňky.

A bylo potřeba to vyčistit, jenže my to bohužel nezvládli. Ale tato firma a jejich nátěr LSG bylo řešením na náš problém. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích nečistot zbavit, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který se o to dokáže postarat. LSG funguje na tom principu, že vytváří změnu v iontové rovnováze v buněčné stěně organismu, takže jakákoli bakterie přijde s tímto nátěrem do povrchu, tak na něm nepřežije.

Proto…

Proto se plíseň na takto chráněném povrchu nemůže vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se ho nemusíte nijak bát. A díky tomuto nátěru a práci zaměstnanců z této firmy máme od plísní pokoj. Černou plíseň nejprve očistili velmi účinným dezinfekčním prostředkem, díky kterému byla naše fasáda opět čistá.

A aby se tam plíseň už znova neobjevila. Protože by pouhé samotné vyčistění bez nějaké další prevence nebylo řešením, nanesli na fasádu protiplísňový nátěr LSG. A díky tomu je fasáda naší knihovny ve skvělém stavu. A když jsme viděli, co všechno plíseň obnáší, rozhodli jsme se si ten nátěr dát dovnitř knihovny, abychom měli jistotu, že zeď bude v pořádku všude a po všech stránkách.

Pro více informací o službách Čištění fasády Plzeň vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky, jejich servis je opravdu bohatý. Nabízí i čištění koberců a podlah, mytí oken a všech skelných povrchů a odstraňování plísní a graffiti. A vše realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *