Došli mi veškerá slova

Published 4 roky ago -


Čištění fasád je poměrně složitý úkol, a proto nabízí její odstraňování i ve firmě. A věřte mi, je mnohem lepší se obrátit na ně, než se do toho pouštět na vlastní pěst. Když v tom nemáte praxi a nemáte kvalitní kosmetiku, tak horkotěžko v tomto případě něčeho dosáhnete.

Ta pravděpodobnost je takřka mizivá. A ještě na tom zbytečně utratíte peníze, proto je lepší se obrátit na ně. My tam udělali a jsme spokojení.  V našem případě šlo o čištění vstupní malé budovy na naše minigolfové hřiště. A protože jsme vážně nevěděli, co s tím, tak jsme naznali, že bude právě nejlepší, když na to někoho zavoláme.

Ale nikoho jsme neznali, tak jsme prvně nějakou chvíli hledali na internetu. A tam jsme právě našli Čištění zateplené fasády Ostrava. A ti se o vše postarali, a to díky jejich práce a i jejich skvělému LSG, o kterém bychom se chtěli více rozepsat. Je to nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví.

LSG…

LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout.

Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit.

Pro…

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Takže je to skutečně ta nejlepší věc, jakou si můžete na vaši fasádu dát. Naše zeď je od té doby v pořádku a věříme, že ještě dlouho bude.

A vám doporučujeme, abyste si nátěr pořídili i jako prevenci. Protože s plísněmi to může být opravdu kříž. Stačí totiž opravdu málo, aby plíseň vznikla. A proto je lepší si ten nátěr pořídit. My jsme byli s touto firmou opravdu moc spokojeni, a proto je doporučujeme dál. Jsme si jistí, že s nimi budete spokojeni tak jako my. A firma působí nejen po České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *